facebook
^W górę

 • 1 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 2 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 3 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 4 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 5 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.

Szkoła Podstawowa w Chludniach

Oficjalny serwis

  
  
  

Walentynki 2020

W piątek, 14 lutego obchodziliśmy Szkolne Walentynki. Tego dnia Samorząd Uczniowski zorganizował kilka atrakcji. Na korytarzu szkolnym została ustawiona skrzynia do której uczniowie i nauczyciele wrzucali kartki, serduszka, a nawet prezenciki. To ciekawy sposób na rozgrzanie serc w czasie zimy i wzmocnienie przyjaźni. Zorganizowano również słodki Kiermasz Walentynowy. Na stoisku podczas przerw można było kupić przeróżne słodkości. Kiermasz cieszył się sporym zainteresowaniem, o czym świadczy duża liczba uczniów, którzy przyszli na „walentynkowe zakupy”.  Następnie o godz. 11.00 rozpoczęliśmy Walentynowy konkurs na Amorka klas młodszych i starszych. Prowadzące- Patrycja Staniszewska, Laura Kotowska i Karolina Urbanowska wprowadziły nas w nastrój opowiadając o tradycjach tego dnia. Obejrzeliśmy również krótki film przedstawiający życie św. Walentego. Kolejnym punktem była prezentacja Amorków. Konkurs został rozstrzygnięty w dwóch kategoriach: klasy 0-IV i V-VIII. Po burzliwych obradach komisji konkursowej wyłoniono zwycięzców w kategorii klas młodszych i starszych. Amorkiem klas młodszych został Szymon Szabłowski, natomiast tytuł Amorka klas starszych otrzymał Łukasz Góralczyk. Za kreatywność i współpracę zostały nagrodzone przedszkolaki i uczniowie klasy VI.  Wygrane Amorki posegregowały pocztę i rozdały walentynki wszystkim adresatom podczas przerwy.

Zwycięzcom gratulujemy!

Kliknij aby przejść do galerii zdjęć.

Udostępnij ten artykuł...

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Chludniach  Rights Reserved.