facebook
^W górę

 • 1 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 2 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 3 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 4 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 5 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.

Szkoła Podstawowa w Chludniach

Oficjalny serwis

  
  
  

Ślubowanie 2016

 

 

 

19 października 2016 roku w naszej szkole odbyło się szczególne wydarzenie- Ślubowanie i pasowanie na przedszkolaka i ucznia klasy I.

Na początku uroczystości pani dyrektor Barbara Staniszewska serdecznie powitała  przybyłych gości: wójta Gminy Mały Płock- pana Józefa Dymerskiego, panią sekretarz- Beatę Muniak, dyrektora firmy ubezpieczeniowej Uniqa- pana Czesława Filipkowskiego, nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców i uczniów.

Następnie, najważniejsi uczestnicy szkolnego święta- przedszkolacy i  pierwszacy zaprezentowali swój montaż słowno-muzyczny. Dzieciaki recytowały wiersze, śpiewały piosenki i  rozwiązywały zagadki. Swoich rad udzielili im koledzy ze starszych klas.

Punktem kulminacyjnym było ślubowanie dzieci i ich rodziców oraz pasowanie na przedszkolaka i na ucznia klasy I pełne wzruszeń i emocji. Dzieci z rąk pani dyrektor i pana wójta otrzymały dyplomy, upominki i słodycze.

W imieniu gości głos zabrał pan wójt, który życzył dzieciom zadowolenia i satysfakcji z tego, że są przedszkolakami i pierwszoklasistami a rodzicom pogratulował takich pociech. Rodzice otrzymali w podziękowaniu od swoich dzieci jesienne bukiety.  Na koniec uroczystości zrobiono wspólne zdjęcie.

Ten wyjątkowy dzień na długo pozostanie w ich pamięci.

Kliknij aby przejść do galerii zdjęć.                                                                                                                                                                                                            

Udostępnij ten artykuł...

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Chludniach  Rights Reserved.