facebook
^W górę

 • 1 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 2 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 3 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 4 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 5 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.

Szkoła Podstawowa w Chludniach

Oficjalny serwis

  
  
  

Noc Bibliotek Filii Bibliotecznej i biblioteki szkolnej w Chludniach

„Klimat na czytanie” - pod takim hasłem przebiegła tegoroczna, VI już edycja „Nocy Bibliotek”. W tym roku Filia Biblioteczna w Chludniach zorganizowała ją wraz z biblioteką szkolną. Impreza odbyła się 9 października 2020 r. Po powitaniu uczestnicy z uwagą wysłuchali wiersza – hymnu napisanego specjalnie przez Jacka Cygana dla Nocy Bibliotek, pt. „Klimat na czytanie”. Po przeczytaniu wiersza pierwsze zadanie polegało na odszukaniu  w bibliotece liter tworzących hasło tegorocznej Nocy Bibliotek – „Klimat na czytanie”. Zrealizowano je w tempie ekspresowym. Całe hasło ułożono na podłodze w korytarzu. Potem przyszedł czas na sprawdzenie wiedzy w quizie ekologicznym i bajkowym oraz kodowanie przez rysowanie, z czym uczestnicy poradzili sobie znakomicie. W dalszej części była zabawa „Słowo na literę …”, gra państwa miasta oraz kryptogramy, gdzie uczestnicy odszyfrowywali tytuły książek. Kolejnym punktem programu było wykonanie z rolki papierowej eko sowy J. Następnie przyszła kolej na kalambury dotyczące bohaterów książek. Uczestnicy odgadywali kim jest prezentowana postać . Śmiechu było co niemiara. Ostatnim punktem programu było oglądanie filmu, pt. „Jakub, Mimmi i gadające psy” zaproponowanego przez organizatorów Ogólnopolskiej Nocy Bibliotek. Naszą akcję zakończyliśmy o godz. 20.00. Zadowoleni uczestnicy wrócili z rodzicami do swoich domów. Spotkanie odbyło się zgodnie z zaleceniami sanitarnymi.

Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy zdecydowali się na wzięcie udziału w Nocy Bibliotek i już teraz zapraszamy na kolejną edycję!

Kliknij aby przejść do galerii zdjęć.

Udostępnij ten artykuł...

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Zbieramy nakrętki dla Amelki

Zbieramy nakrętki dla Amelki

Ostatnio dodane

Użytkowników:
1
Artykułów:
418
Odsłon artykułów:
1197670
Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Chludniach  Rights Reserved.