facebook
^W górę

 • 1 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 2 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 3 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 4 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 5 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.

Szkoła Podstawowa w Chludniach

Oficjalny serwis

  
  
  

Relacja z Nocy Bibliotek

   W piątek 8 października 2021 r. Filia Biblioteczna w Chludniach wraz z biblioteką szkolną po raz kolejny włączyły się w Ogólnopolską Akcję– Noc Bibliotek, której tegorocznym hasłem było „Czytanie wzmacnia”. Uczestnikami tegorocznej Nocy Bibliotek byli uczniowie Szkoły Podstawowej w Chludniach z klas II-VIII.

   Impreza rozpoczęła się o godzinie 16.00  wspólnym odczytaniem wiersza pt. „ Co to za tuba, co to za wzmacniacz” Joanny Mueller. Po przeczytaniu wiersza uczestnicy mieli za zadanie odszukanie liter ukrytych w bibliotece i ułożenie z nich hasła Nocy Bibliotek– „Czytanie wzmacnia”. Kolejnym punktem programu był wąż wyrazowy, zabawa z polszczyzną i odszyfrowywanie kryptogramów. W dalszej części imprezy uczestnicy tworzyli zakładki do książek. Następnie przyszedł czas na „Gimnastykę z książką”, podczas której uczestnicy mieli za zadanie spacerować z książką na głowie, robić przysiady a także zmierzyć się w „wyścigu rzędów”.

   W dalszej części były zabawy: głowa pełna czasowników, kto zapamięta najwięcej i kalambury. Ostatnim punktem programu było oglądanie filmu pt. „Operacja Człowiek w czerni” zaproponowanego przez organizatorów Ogólnopolskiej Nocy Bibliotek.

   Podczas Nocy Bibliotek było bardzo wesoło. Co chwilę wybuchały wesołe śmiechy, będące oznaką wspaniale spędzonego czasu.

   Spotkanie zakończyliśmy o godzinie 20.00. Na zakończenie spotkania wszyscy otrzymali pamiątkowe zakładki do książek z hasłem tegorocznej akcji „ Czytanie wzmacnia", które przysłali nam organizatorzy akcji.

   Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie, wspólną zabawę i zapraszamy w przyszłym roku.

Kliknij aby przejść do galerii zdjęć.

Udostępnij ten artykuł...

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Chludniach  Rights Reserved.