facebook
^W górę

 • 1 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 2 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 3 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 4 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 5 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.

Szkoła Podstawowa w Chludniach

Oficjalny serwis

  
  
  

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym

16 listopada 2019 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr. 2 w Kolnie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym.  W zawodach wzięło udział 7 drużyn naszego powiatu, tj. SP2 Kolno (gospodarz), SP1 Kolno, SP Mały Płock, SP Zabiele, SP Czerwone, SP Leman i my. Mecze prowadzone były do czterech zdobytych punktów (3 gry pojedyncze i 1 gra podwójna). Naszą szkołę reprezentowała drużyna chłopców w składzie: Dawid Rutkowski, Wiktor Zeszut i Mateusz Osiński.

Nasi zawodnicy po zaciętej walce wywalczyli III miejsce. Pierwszy mecz rozegraliśmy z drużyną z SP1 Kolno i wygraliśmy 4-1. Drugi również wygraliśmy tym samym stosunkiem punktów 4-1 z SP Leman i tym samym awansowaliśmy do półfinału. Następnym rywalem okazała się drużyna zwycięska z SP2 Kolno i przegraliśmy ten mecz 1-4 po bardzo wyrównanej grze. Z tego powodu musieliśmy czekać na drugiego półfinalistę gdyż cały turniej rozgrywany był systemem rosyjskim (przegrany przechodzi na lewą stronę i gra toczy się do dwóch przegranych meczów). Mecz o drugie miejsce znowu toczył się między nami, a ekipą z SP1 Kolno. Tym razem chłopcy z Kolna zrewanżowali się nam i przegraliśmy 3-4 w setach, przez co straciliśmy szansę na półfinał wojewódzki. Wielka szkoda ale i nauczka na przyszłość, co nie zmienia faktu, że nasi uczniowie grali do końca i zdobyli 3 miejsce w powiecie wyprzedzając inne 4 drużyny.

 GRATULACJE CHŁOPCY !!!

Kliknij aby przejść do galerii zdjęć.

Udostępnij ten artykuł...

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Chludniach  Rights Reserved.