facebook
^W górę

 • 1 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 2 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 3 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 4 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 5 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.

Szkoła Podstawowa w Chludniach

Oficjalny serwis

  
  
  

Drzwi do niepodległości

Ze względu na zbliżające się Narodowe Święto Niepodległości Polski  w celu zainteresowania uczniów historią naszej Ojczyzny i kształtowaniu postaw patriotycznych w naszej szkole ogłoszono konkurs „Drzwi do niepodległości”. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas  0 – VIII. Zadaniem konkursowym było ozdobienie zewnętrznej strony drzwi swojej klasy w elementy związane ze świętem obchodzonym 11 listopada.

Uczniowie podeszli do zadania bardzo poważnie. Drzwi sal zostały przyozdobione flagami w naszych barwach narodowych, godłami, mapami, zdjęciami. Pomysłów było bardzo dużo. Konkurs spodobał się nie tylko uczniom, ale i nauczycielom. Nie tylko drzwi sal lekcyjnych zostały ozdobione. Piękne, patriotyczne dekoracje pojawiły się również na drzwiach gabinetu dyrektora, świetlicy czy biblioteki szkolnej. Szkoła wyglądała bardzo odświętnie. Trudno było wybrać najpiękniejszą dekorację.

Komisja konkursowa zdecydowała, że pierwsze miejsce wśród klas 0 – III otrzymają przedszkolacy, drugie – uczniowie klasy I, a trzecie klasa II. Wśród klas IV – VIII zwyciężyli uczniowie klasy VI, drugie miejsce zajęła klasa VIII, a trzecie ex aequo klasa VII i IV. Wszystkie klasy otrzymały z rąk pani dyrektor pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki.

Konkurs był dla uczniów ciekawą lekcją historii.

Kliknij aby przejść do galerii zdjęć.

Udostępnij ten artykuł...

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Chludniach  Rights Reserved.