facebook
^W górę

 • 1 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 2 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 3 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 4 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 5 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.

Szkoła Podstawowa w Chludniach

Oficjalny serwis

  
  
  

Artykuły

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Dnia 24 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego 2021/2022.

Po wprowadzeniu pocztu flagowego i odśpiewaniu hymnu narodowego przez społeczność szkolną, pani Dyrektor Barbara Staniszewska zabrała głos. Przywitała wszystkich zebranych na uroczystości, a następnie podsumowała miniony rok szkolny. Zwróciła uwagę na fakt, iż był to pracowity dla wszystkich rok oraz podziękowała nauczycielom oraz rodzicom za owocną współpracę. Następnym punktem apelu podsumowującego miniony rok szkolny było wręczenie świadectw z wyróżnieniem, listów gratulacyjnych oraz nagród. Nagrodę Dyrektora Szkoły otrzymała uczennica klasy VIII- Patrycja Staniszewska. Dyrektor szkoły szczególne słowa uznania skierowała do rodziców oraz gości, dziękując za okazane wsparcie i zaangażowanie. Gratulowała młodzieży wyników w nauce, a także życzyła słonecznych wakacji. Podczas uroczystości głos zabrała również Sekretarz Gminy Mały Płock- pani Beata Muniak, dziękując za współpracę oraz życząc bezpiecznych wakacji.

Uczniowie klasy VIII podziękowali Dyrekcji, wychowawcom oraz wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za spędzone wspólnie lata. Serdeczne podziękowania skierowali również do rodziców, dziękując za wychowanie i  serce, pomocną dłoń i za to, że są z nimi w każdym czasie również i dziś, kiedy kończą kolejny ważny etap w życiu. Uczniowie klasy VII pożegnali starszych kolegów i koleżanki i podarowali im drobne upominki i vice versa. Podziękowania wybrzmiały również z ust rodziców uczniów klasy VIII. W oczach wielu osób pojawiły się łzy wzruszenia.

Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2021/2022 uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania. Na forum klasy otrzymali świadectwa z rąk wychowawców.

Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji!

Do zobaczenia we wrześniu!

Kliknij aby przejść do galerii zdjęć.

Udostępnij ten artykuł...

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Zbieramy nakrętki dla Amelki

Zbieramy nakrętki dla Amelki

Ostatnio dodane

Użytkowników:
1
Artykułów:
490
Odsłon artykułów:
1914901
Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Chludniach  Rights Reserved.