facebook
^W górę

 • 1 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 2 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 3 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 4 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 5 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.

Szkoła Podstawowa w Chludniach

Oficjalny serwis

  
  
  

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

21 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w naszej szkole. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 9:00.

Na początku Pani Dyrektor Agnieszka Kozieł wygłosiła przemowę, w której podsumowała miniony rok szkolny 2023/2024, dziękując uczniom za ich ciężką pracę oraz zaangażowanie. Podkreśliła również rolę rodziców i nauczycieli w procesie edukacyjnym, zaznaczając, jak ważna jest współpraca i wsparcie w kształtowaniu młodych ludzi. Pani Dyrektor podziękowała także pracownikom niepedagogicznym za ich codzienny trud i wkład w funkcjonowanie szkoły. Następnie przystąpiła do wręczania nagród. Nagrodzeni zostali uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce. Nagrodę Dyrektora otrzymała Karolina Urbanowska- uczennica klasy VIII za wysokie wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz godne reprezentowanie szkoły. W tym roku szkolnym uczniowie otrzymali również dyplomy uznania za indywidualne osiągnięcia oraz za zaangażowanie w życie szkoły. Pani Dyrektor wręczyła także podziękowania rodzicom za ich zaangażowanie w życie szkoły, a nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym za ich nieocenioną pracę i poświęcenie.

Po części oficjalnej uczniowie klas VII i VIII zaprezentowali przygotowaną scenkę kabaretową. Występ pełen humoru i dowcipnych sytuacji wywołał wiele uśmiechów i radości wśród zebranych gości.

Kolejnym punktem programu było pożegnanie uczniów klasy VIII. Uczniowie kończący szkołę podstawową przygotowali wzruszające przemówienia, w których dziękowali Pani Dyrektor, nauczycielom, wychowawcy oraz rodzicom za opiekę, wsparcie i naukę przez wszystkie lata spędzone w szkole. Wręczyli również symboliczne upominki jako wyraz wdzięczności.

Uroczystość zakończyła się serdecznymi życzeniami Pani Dyrektor na nadchodzące wakacje, życząc wszystkim bezpiecznego i radosnego odpoczynku. Uczniowie klasy VIII żegnali się z młodszymi kolegami i koleżankami, a cała społeczność szkolna rozeszła się w atmosferze radości i wzajemnej życzliwości.

Kliknij, aby przejść do galerii zdjęć.

Udostępnij ten artykuł...

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Menu witryny

Zbieramy nakrętki dla Juleczki

Ostatnio dodane

Użytkowników:
1
Artykułów:
624
Odsłon artykułów:
2889617
Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Chludniach  Rights Reserved.