facebook
^W górę

 • 1 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 2 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 3 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 4 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 5 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.

Szkoła Podstawowa w Chludniach

Oficjalny serwis

  
  
  

Nocowanie w szkole 2024

Z dnia 14 na 15 czerwca uczniowie klas IV-VIII uczestniczyli w wyjątkowym wydarzeniu – nocowaniu w szkole. Była to okazja do integracji, zabawy i wspólnego spędzenia czasu. Program nocy obfitował w różnorodne atrakcje, które dostarczyły uczniom wielu niezapomnianych wrażeń.

Nasze spotkanie rozpoczęło się o godzinie 19:00. Po przybyciu do szkoły i rozlokowaniu się w salach, wszyscy udaliśmy się na teren obok szkoły, gdzie czekało na nas ognisko. Było to idealne miejsce na wspólne pieczenie kiełbasek i rozmowy. Ognisko stworzyło ciepłą i przyjazną atmosferę, sprzyjającą integracji.

Następnie rozegraliśmy mecz piłki nożnej, w którym udział wzięły zarówno dziewczęta, jak i chłopcy. Emocje sięgały zenitu, a kibice gorąco dopingowali swoje drużyny. Po meczu kontynuowaliśmy zabawy, w tym tradycyjną „zabawę w chowanego”

Około godziny 21:00 rozpoczął się wieczór filmowy. Uczniowie mieli okazję obejrzeć wybrany przez siebie film na dużym ekranie. Uczniowie, którzy nie byli zainteresowani filmem, zgromadzili się w jednej z klas, aby wspólnie oglądać mecz piłkarski.

Po zakończeniu seansu filmowego wybraliśmy się na krótki spacer po okolicy szkoły. Była to okazja do podziwiania nocnego nieba i wspólnej rozmowy na świeżym powietrzu.

Po powrocie do szkoły nadszedł czas na nocne pogaduchy. Rozmawialiśmy o wszystkim – od szkolnych spraw po nasze marzenia i plany na przyszłość. Te rozmowy były wyjątkowe i pozwoliły nam lepiej się poznać. W końcu, zmęczeni, ale szczęśliwi, zasnęliśmy w swoich śpiworach.

Nocowanie w szkole było niezwykle udanym wydarzeniem, które na długo pozostanie w naszej pamięci. Dzięki różnorodnym aktywnościom mieliśmy okazję do świetnej zabawy, a jednocześnie do zacieśnienia więzi w szkole. Tego typu wydarzenia pokazują, jak ważne jest wspólne spędzanie czasu i budowanie relacji poza typowymi szkolnymi obowiązkami.

Już teraz nie możemy się doczekać kolejnej takiej nocy!

Kliknij, aby przejść do galerii zdjęć.

Udostępnij ten artykuł...

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Menu witryny

Zbieramy nakrętki dla Juleczki

Ostatnio dodane

Użytkowników:
1
Artykułów:
624
Odsłon artykułów:
2889616
Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Chludniach  Rights Reserved.