facebook
^W górę

 • 1 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 2 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 3 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 4 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 5 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.

Szkoła Podstawowa w Chludniach

Oficjalny serwis

  
  
  

Festyn Rodzinny 2024

5 czerwca 2024 roku na boisku szkolnym odbył się długo wyczekiwany Festyn Rodzinny. Wydarzenie to przyciągnęło uczniów, ich rodziny oraz mieszkańców Chludni, oferując moc atrakcji i wspaniałą zabawę. Swoją obecnością zaszczycili nas również Wójt Gminy Mały Płock- pan Jan Robert Konopka oraz Sekretarz Gminy Mały Płock- pani Beata Muniak.

Festyn rozpoczął się od występów uczniów, którzy zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne. Młodzi artyści śpiewali piosenki, tańczyli, recytowali wiersze oraz przedstawiali scenki kabaretowe. Ich zaangażowanie i talent wzbudziły ogromne emocje i aplauz wśród zgromadzonych gości.

Kolejnym punktem programu był pokaz psów policyjnych, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży wraz ze swoimi czworonożnymi partnerami zaprezentowali, jak psy tropią przestępców, poszukują narkotyków i reagują na różne komendy.  Dzieci miały również okazję zadać pytania i dowiedzieć się więcej o pracy psów w policji. Na zakończenie spotkania odbyły się zawody w przeciąganiu liny między uczniami a psami. Rywalizacja była bardzo wyrównana.

Dla uczestników festynu przygotowano mnóstwo atrakcji. Dmuchane zamki były jednym z ulubionych miejsc zabaw dzieci, które mogły skakać i zjeżdżać do woli. Dodatkowo, wielką popularnością cieszył się kącik malowania twarzy oraz tatuaży. Dzieci mogły przemienić się w swoje ulubione postacie, zwierzęta czy superbohaterów.

Stoiska z popcornem, grillowanymi kiełbaskami, lodami i jogurtami również cieszyły się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród dzieci, ale i dorosłych.  Puszczanie baniek mydlanych dostarczyło dzieciom mnóstwo radości. Kolorowe bańki unoszące się w powietrzu były wspaniałą atrakcją.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się alkogogle. Uczestnicy mogli założyć specjalne okulary, które symulowały stan upojenia alkoholowego i spróbować pokonać tor przeszkód. Była to doskonała okazja, aby w bezpieczny sposób uświadomić wszystkim, jak niebezpieczne jest prowadzenie pojazdów pod wpływem alkoholu oraz jak bardzo alkohol wpływa na percepcję i koordynację ruchową.

Rodzice zorganizowali kawiarenkę, w której można było skosztować domowych ciast i napić się aromatycznej kawy. Stoisko z wypiekami przygotowanymi przez rodziców uczniów było pełne różnorodnych słodkości, które zachwycały smakiem.

Nie zabrakło również rywalizacji sportowych. W konkurencjach wzięło udział wielu uczniów, którzy zacięcie walczyli o miejsca na podium. Najlepszy okazał się Kamil Sztachański- uczeń klasy II, który zdobył I miejsce. Na drugim miejscu uplasowali się Szymon Komorowski- uczeń klasy I i Adrian Jankowski- uczeń klasy VIII, którzy dzielnie walczyli o zwycięstwo. Wygrani otrzymali nagrody.

Zabawy w pianie były jednym z najbardziej oczekiwanych punktów programu. Dzieci miały okazję bawić się w ogromnej pianie, co przyniosło im mnóstwo radości i śmiechu. Był to doskonały sposób na ochłodzenie się w ciepły, czerwcowy dzień.

Festyn Rodzinny w naszej szkole okazał się wielkim sukcesem. Wspaniała atmosfera, liczne atrakcje i zaangażowanie całej społeczności szkolnej sprawiły, że ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci. Serdeczne podziękowania należą się wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia oraz wszystkim, którzy wzięli w nim udział

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim sponsorom, którzy przyczynili się do sukcesu tego wyjątkowego wydarzenia. Chcielibyśmy wyrazić naszą głęboką wdzięczność za okazane wsparcie. Cieszymy się, że możemy liczyć na ludzi dobrej woli, którym zależy na budowaniu silnej i zintegrowanej społeczności.

Dziękujemy:

1. Panu Krzysztofowi Kajko – Prezesowi Zarządu Banku Spółdzielczego w Kolnie,

2. Panu Andrzejowi Kozikowskiemu- właścicielowi Agro-Polbud w Kolnie,

3. Panu Zbigniewowi Kalinowskiemu – Prezesowi Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piątnicy,

4. Strażakom z OSP Chludnie- Włodki,

5. Rodzicom uczniów naszej szkoły.

Kliknij, aby przejść do galerii zdjęć.

Udostępnij ten artykuł...

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Menu witryny

Zbieramy nakrętki dla Juleczki

Ostatnio dodane

Użytkowników:
1
Artykułów:
624
Odsłon artykułów:
2889652
Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Chludniach  Rights Reserved.