facebook
^W górę

 • 1 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 2 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 3 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 4 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 5 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.

Szkoła Podstawowa w Chludniach

Oficjalny serwis

  
  
  

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

W piątek 23 czerwca 2023 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Na uroczystości spotkali się uczniowie klas 1-3, 4-8 i dzieci z oddziałów przedszkolnych. Pani Dyrektor Barbara Staniszewska przywitała zaproszonych gości: Wójta Gminy Mały Płock- pana Józefa Dymerskiego, Sekretarza Gminy Mały Płock - panią Beatę Muniak, Dyrektora ZOPO w Małym Płocku - panią Alinę Duchnowską, Strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej Chludnie – Włodki, przewodniczącą Rady Rodziców- panią Barbarę Sztachańską, uczniów, nauczycieli i licznie przybyłych rodziców.

Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem pocztu flagowego oraz pocztu sztandarowego Ochotniczej Straży Pożarnej Chludnie – Włodki  i odśpiewaniem hymnu narodowego. Pani Dyrektor pogratulowała uczniom wyników, wręczyła nagrody książkowe i dyplomy, a także listy gratulacyjne i podziękowania dla rodziców. Nagrodę Dyrektora Szkoły otrzymała uczennica klasy VIII- Weronika Włodkowska.

Następnie głos zabrała wychowawczyni klasy VIII- pani Agnieszka Kozieł, dziękując swoim wychowankom za lata wspólnej pracy i życząc sukcesów w dalszej drodze. Klasa ósma podziękowała Dyrekcji oraz wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za spędzone wspólnie lata. Uczniowie klasy VII pożegnali starszych kolegów i koleżanki i podarowali im drobne upominki.

Po części oficjalnej uczniowie udali się na spotkania ze swoimi wychowawcami, gdzie otrzymali upragnione świadectwa.

Życzymy wszystkim uczniom samych słonecznych chwil i mile spędzonych wakacji.

Kliknij aby przejść do galerii zdjęć.

Udostępnij ten artykuł...

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Menu witryny

Zbieramy nakrętki dla Juleczki

Ostatnio dodane

Użytkowników:
1
Artykułów:
624
Odsłon artykułów:
2889768
Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Chludniach  Rights Reserved.