facebook
^W górę

 • 1 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 2 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 3 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 4 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 5 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.

Szkoła Podstawowa w Chludniach

Oficjalny serwis

  
  
  

Jasełka bożonarodzeniowe

W klimacie nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia  i pięknej scenografii, w dniu 22 grudnia 2022 roku w naszej szkole zostały wystawione Jasełka bożonarodzeniowe. O niezwykłe przeżycia i miłe doznania słuchowe zadbali zdolni aktorzy i wokalistki naszej szkoły. Program Jasełek przedstawił w sposób oryginalny historię biblijną narodzin Pana Jezusa. Dzieci i młodzież w pięknych strojach wcieliły się w postacie Świętej Rodziny, pastuszków, aniołków, królów i mędrców. Aktorzy wykazali się doskonałą grą aktorską, a piękny śpiew kolęd i pastorałek uświadomił  i przypomniał wszystkim o tym, że Święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko.

Po występie, życzenia gościom, rodzicom, nauczycielom i dzieciom złożyła Pani Dyrektor- Barbara Staniszewska, Wikariusz- Ks. Robert Kulas oraz Wójt Gminy Mały Płock- Józef Dymerski. Odczytano również fragment Ewangelii św. Łukasza opowiadający o narodzinach Dzieciątka Jezus. Następnie łamaliśmy się opłatkiem i składaliśmy sobie świąteczne i noworoczne życzenia.

Kliknij aby przejść do galerii zdjęć.

Udostępnij ten artykuł...

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Chludniach  Rights Reserved.