facebook
^W górę

 • 1 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 2 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 3 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 4 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 5 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.

Szkoła Podstawowa w Chludniach

Oficjalny serwis

  
  
  

Wśród nocnej ciszy...

Zbliża się Boże Narodzenie. Każdy z nas oczekuje tych niezwykłych, magicznych świąt. Choinka, prezenty, kolędy i biały opłatek – to wszystko stwarza niepowtarzalny nastrój. Każde spotkanie niesie ogromną radość. Stąd też każdego roku w naszej szkole odbywają się jasełka bożonarodzeniowe. Tym razem była to premiera wyjątkowa. Uczniowie przedstawili opowieść biblijną o Bożym Narodzeniu, zabarwioną i urozmaiconą elementami bajkowymi. Na początku spotkania zaprezentował się „chór aniołów”. Później wróbelki i zwierzęta przygotowały „stajenkę” , by mogła w niej zamieszkać Boża Rodzina. Pasterze czuwali nad snem mieszkańców stajenki. Występ zakończył orszak trzech króli, którzy złożyli dary Panu. Było pięknie i wzruszająco. Popisy  młodych aktorów podziwiali zaproszeni goście: proboszcz Parafii w Małym Płocku-ks dr Jan Pieńkosz, wójt Gminy Mały Płock-pan Józef Dymerski, sekretarz Gminy Mały Płock-pani Beata Muniak, Radni Gminy Mały Płock-pan Henryk Popkowski i pan Władysław Supiński,  dyrektor ZOPO w Małym Płocku-pani Alina Duchnowska,dyrektor Oddziału Banku Spółdzielczego w Małym Płocku-pani Beata Zagroba, dyrektor firmy ubezpieczeniowej UNIQA w Łomży-pan Czesław Filipkowski, a także emerytowani nauczyciele, pracownicy obsługi i rodzice.

Dopełnieniem uroczystości było wspólne przełamanie się opłatkiem. Były życzenia i podziękowania. Pani dyrektor Barbara Staniszewska podziękowała wolontariuszom Szkolnego Koła Caritas Diecezji Łomżyńskiej za zbiórkę żywności i kwestę Bożonarodzeniowy Dar Serca 2017. Podziękowania wręczyli zaproszeni goście.

Słowa podziękowania kierujemy do rodziców, którzy z wielkim zaangażowaniem pomogli przygotować uroczystość.

Kliknij aby przejść do galerii zdjęć.

Kliknij aby obejrzeć część występu uczniów w kościele pw Znalezienia Krzyża Świętego w Małym Płocku.

Udostępnij ten artykuł...

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Chludniach  Rights Reserved.