facebook
^W górę

 • 1 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 2 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 3 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 4 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 5 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.

Szkoła Podstawowa w Chludniach

Oficjalny serwis

  
  
  

Dzień Edukacji Narodowej

 

13 października 2017r.  w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Święto to obchodzone jest w rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, utworzonej właśnie 14 października 1773 roku z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego.

Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Wójt Gminy Mały Płock pan Józef Dymerski, Sekretarz Gminy Mały Płock pani Beata Muniak, Dyrektor ZOPO pani Alina Duchnowska, Dyrektor firmy ubezpieczeniowej UNIQA pan Czesław Filipkowski oraz rodzice uczniów.

Na początek został wprowadzony poczet flagowy i odśpiewany hymn państwowy. Następnie głos zabrała Dyrektor Szkoły Pani Barbara Staniszewska, która rozpoczęła swoje wystąpienie cytując słowa Arystotelesa„Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem, jaki można dać dziecku, jest wykształcenie". Podziękowała nauczycielom za ich trudną i odpowiedzialną pracę, za zaangażowanie, za życzliwość i serdeczność dla uczniów. Dzień Edukacji Narodowej to również okazja do wręczenia  nagród dyrektora wyróżniającym się nauczycielom i pracownikom obsługi. Wiele ciepłych słów uznania i życzeń w stosunku do dyrekcji, nauczycieli i pracowników naszej szkoły padło również z ust pana Józefa Dymerskiego.W podziękowaniu za pracę na rzecz szkoły i lokalnego środowiska pani dyrektor otrzymała nagrodę wójta.

Wszystkim nauczycielom i pracownikom obsługi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.  

W imieniu Rady Rodziców  podziękowania i życzenia złożył p. Krzysztof Szok. Były podarunki i miłe słowa. Po części oficjalnej odbyła się część artystyczna w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Młodzi artyści tańcem, piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym.  Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków.Na zakończenie uczniowie złożyli życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom naszej szkoły oraz wręczyli piękne kwiaty.

Miło nam poinformować, że pani dyrektor Barbara Staniszewska podczas wojewódzkich obchodów święta nauczycieli i  pracowników oświaty, które odbyły się 13 października 2017 r. w Łomży z rąk  Pana Jarosława Zielińskiego – Posła na Sejm RP, Sekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych  i Administracjiotrzymała Medal Złoty za Długoletnią Służbę.

 

Linki do stron :

4lomza.pl ,

mylomza.pl ,

kuratorium.bialystok.pl ,

zsmio.pl

Kliknij aby przejść do galerii zdjęć.

Kliknij  aby obejrzeć "deszczowy taniec" w wykonaniu uczennic naszej szkoły.

 

Udostępnij ten artykuł...

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Chludniach  Rights Reserved.