facebook
^W górę

 • 1 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 2 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 3 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 4 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 5 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.

Szkoła Podstawowa w Chludniach

Oficjalny serwis

  
  
  

Festyn w Chludniach 2011

Festyn rodzinny w Chludniach - 2011W Szkole Podstawowej w Chludniach już po raz drugi odbył się Rodzinny Festyn zorganizowany z okazji Dnia Matki, Dnia Ojca i Dnia Dziecka. 21 maja uczniowie wraz z rodzicami przybyli na szkolny plac, aby cieszyć się wieloma atrakcjami przygotowanymi specjalnie na tę okazję. Dyrektor szkoły - pani Barbara Staniszewska ogłosiła otwarcie festynu i rozpoczęło się wielkie świętowanie.

Program artystyczny poprowadziła aktorka z Teatru Lalki i Aktora w Łomży – pani Eliza Mieleszkiewicz. Tego dnia scena gościła wiele talentów: ze swoim programem wystąpiły trzy zespoły ludowe: „Turoślanie” z GOK- u w Turośli, „Czerwieniacy” z Czerwonego i zespół z Zabiela, zaś solistka- Gabriela Domalewska zagrała piękny koncert na wiolonczeli. Pokaz umiejętności tanecznych zaprezentowali uczniowie Szkoły Podstawowej w Stawiskach, a popis siły i sprawności zademonstrowała grupa Taekwondo pod opieką Tomasza Myślińskiego. Nie zapomniano także o tym, aby uczcić święto wszystkich mam i tatusiów. Uczniowie naszej szkoły: Klaudia Rupacz i Damian Pawłowski deklamowali okazjonalne wiersze, zaś Dawid Boguski z klasy przedszkolnej zaśpiewał piosenkę. Rodzice otrzymali prezenty własnoręcznie wykonane przez dzieci.

Pogoda sprzyjała zabawom i konkursom przeprowadzanym na świeżym powietrzu. Każdy chętny mógł uczestniczyć w turnieju tenisa stołowego, konkursie strzelania z wiatrówki do celu, w zabawie z rzutkami oraz konkurencjach plastycznych związanych z malowaniem i wycinaniem. Wspaniałym pomysłem okazał się konkurs dla rodzin, w którym rodzice mieli za zadanie odszukać swój portret namalowany przez ich dziecko spośród wizerunków pozostałych rodziców. Dużo zabawy i radości przyniosły dzieciom specjalne atrakcje festynu: baseny z piłeczkami, samochodziki, trampolina oraz ogromna dmuchana zjeżdżalnia.

Nie zabrakło także szczególnych akcji edukacyjnych. Zorganizowana została prelekcja na temat skutków palenia papierosów oraz ogłoszono wśród rodziców ciekawy konkurs z antynikotynowym przesłaniem. Zadaniem uczestników było zebranie jak największej ilości deklaracji „Nie palę!”- w jak najkrótszym czasie. Festyn oferował także inne interesujące formy spędzenia czasu dla rodziców. Mogli oni zmierzyć sobie ciśnienie u grupy ratowników oraz odwiedzić stoiska z rzeźbą w drewnie oraz kosmetykami firmy Avon. Na wszystkich gości czekał poczęstunek, przygotowana została kuchnia polowa, serwująca pyszny bigos i grochówkę, a także kawiarenka z ciastami domowego wypieku.

Tradycyjnie odbył się również mecz piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Mały Płock rozegrany pomiędzy Gospodarzami a Gośćmi. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla Gospodarzy.

W trakcie rodzinnego festynu odbywała się loteria fantowa. W jednym z dwóch losowań można było wygrać ciekawe nagrody ufundowane przez naszych sponsorów. Loteria cieszyła się ogromnym powodzeniem, a losy zostały wyprzedane do ostatniej sztuki. Dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup sprzętu sportowego dla uczniów.

Sponsorzy, którzy wspomogli zorganizowanie zarówno loterii jak i całego festynu, otrzymali od pani dyrektor honorowe Medale Przyjaciela Szkoły.

Festyn Rodzinny był wspaniałą okazją do super zabawy oraz spędzenia czasu z rodziną na świeżym powietrzu. Każdy niezależnie od wieku, mógł znaleźć na nim coś dla siebie. Miejmy nadzieję, że za rok znów uda się zorganizować równie wyjątkowe Święto!

Organizatorzy Festynu z SP w Chludniach

{phocagallery view=category|categoryid=1|limitstart=0|limitcount=0|type=1}

Udostępnij ten artykuł...

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Zbieramy nakrętki dla Amelki

Zbieramy nakrętki dla Amelki

Ostatnio dodane

Użytkowników:
1
Artykułów:
434
Odsłon artykułów:
1317083
Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Chludniach  Rights Reserved.