facebook
^W górę

 • 1 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 2 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 3 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 4 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 5 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.

Szkoła Podstawowa w Chludniach

Oficjalny serwis

  
  
  

Jasełka bożonarodzeniowe

   16 grudnia,  w poniedziałkowe przedpołudnie, wystawiliśmy przepiękną inscenizację z okazji  Świąt Bożego Narodzenia.  Program  jasełek przedstawił w sposób oryginalny historię biblijną narodzin Pana Jezusa. Dzieci i młodzież w pięknych strojach wcieliły się w postacie Świętej Rodziny, pastuszków, aniołków, królów i mędrców. Aktorzy wykazali się doskonałą grą aktorską, a śliczny  śpiew kolęd i pastorałek , w wykonaniu chóru, wprowadził słuchaczy w świąteczny nastrój.

   Po występie, życzenia gościom, rodzicom, nauczycielom  i dzieciom  złożyła pani dyrektor- Barbara Staniszewska, ks. kan. dr Jan Pieńkosz oraz Wójt Gminy Mały Płock- Józef Dymerski. Odczytano również fragment  Ewangelii św. Łukasza opowiadający o narodzinach Dzieciątka Jezus. Następnie łamaliśmy się opłatkiem i składaliśmy sobie  świąteczne i noworoczne życzenia.
 
Jasełka w wykonaniu uczniów naszej szkoły, były przedstawione również w Gminnym Ośrodku Kultury w Małym Płocku, na Sesji Rady Gminy w dniu 17 grudnia o godz. 11. Samorządowcy zgotowali uczniom za ich występ gromkie brawa. 

    Za te wspólne  kolędowanie  dziękujemy i życzymy Wesołych Świąt.

Kliknij aby przejść do galerii zdjęć.

Udostępnij ten artykuł...

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Chludniach  Rights Reserved.