facebook
^W górę

 • 1 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 2 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 3 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 4 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 5 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.

Szkoła Podstawowa w Chludniach

Oficjalny serwis

  
  
  

"Super Chłopak"

W poniedziałek, 30 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka w naszej szkole.

Dzień rozpoczęliśmy konkursem w którym uczniowie klas młodszych (I-IV) i starszych (V-VIII) walczyli o miano „Super Chłopaka”. Konkurs został przeprowadzony przez piękną płeć naszej szkoły czyli dziewczyny: Patrycję Staniszewską uczennicę klasy VI i Anetę Biedrzycką uczennicę klasy VII. Wszystko przebiegało pod czujnym okiem opiekuna SU, pani Natalii Szulc i jury konkursu, w którym zasiadły uczennice klas IV- VIII: Karolina Urbanowska, Laura Kotowska, Natalia Kotowska, Agnieszka Biedrzycka i Natalia Urbanowska. Każda klasa wytypowała swojego męskiego przedstawiciela, aby zawalczył o tytuł najważniejszego, tego dnia w szkole.

Na początku każdy z kandydatów musiał odpowiedzieć na szereg pytań. Po tak, krótkiej rozgrzewce zaczęła się najważniejsza część spotkania- próby, które miały wykazać, tego najkulturalniejszego, najbardziej towarzyskiego, najbardziej sympatycznego, szarmanckiego i miłego. Chłopcy mieli się zmierzyć i sprawdzić w konkurencji nazwanej „wielką próbą”. Dzieliła się ona na 3 etapy: pierwszym etapem była  próba odwagi. Chłopcy prosili dziewczynki do tańca. Jurorki w trakcie tej konkurencji oceniały jak chłopcy proszą do tańca, jak tańczą oraz jak odprowadzają partnerki na miejsca. Drugą próbą była próba wytrzymałości. Chłopcy na sygnał wykonywali: 10 przysiadów, 10 pajaców, 5 wyskoków obunóż w górę oraz 10 pompek. To zadanie wzbudziło salwy śmiechu i radości wśród publiczności. Ostatni etap- próba mądrości polegał na odgadywaniu zagadek. To zadanie zostało wykonane perfekcyjnie przez każdego kandydata. To również była ostatnia część konkursu.

Po zliczeniu punktów przewodnicząca jury- Laura Kotowska wydała werdykt, tytuł "Super Chłopaka" zdobył Igor Wszeborowski- uczeń klasy I oraz Kamil Włodkowski- uczeń klasy VIII.

Na koniec dziewczynki wręczyły nagrody, złożyły swoim kolegom życzenia oraz zaprosiły na seans filmowy.

Kliknij aby przejść do galerii zdjęć.

Udostępnij ten artykuł...

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Chludniach  Rights Reserved.