facebook
^W górę

 • 1 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 2 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 3 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 4 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 5 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.

Szkoła Podstawowa w Chludniach

Oficjalny serwis

  
  
  

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

 

W środę 19 czerwca 2019 roku w Szkole Podstawowej w Chludniach odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego i pożegnanie uczniów klasy VIII.

Pani Dyrektor Barbara Staniszewska powitała zaproszonych gości, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły, a przede wszystkim uczniów.

Uroczystość tradycyjnie została rozpoczęta od wprowadzenia pocztu i odśpiewania hymnu narodowego. W poczcie flagowym stali uczniowie klasy VII : Mateusz Osiński, Natalia Urbanowska oraz Agnieszka Biedrzycka.

Jako pierwsi, świadectwa oraz zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty odebrali absolwenci naszej szkoły z rąk wychowawczyni- pani Natalii Szulc. Po wręczeniu świadectw przystąpili do ślubowania.

Następnie pani Dyrektor rozpoczęła wręczanie świadectw z wyróżnieniem oraz nagród za najwyższe wyniki osiągnięte w roku szkolnym 2018/2019. Gratulacje i podziękowania otrzymali również rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły. Pani Dyrektor podziękowała za owocną współpracę oraz pogratulowała sukcesów i życzyła udanych,  słonecznych i bezpiecznych  wakacji. 

Uroczystość zakończyła się pożegnaniem klasy VIII przez młodszych uczniów. Młodsi koledzy przygotowali spersonalizowane upominki dla starszych kolegów i koleżanek oraz krótkie anegdoty. Uczniowie klasy VIII podziękowali dyrekcji, wychowawczyni, nauczycielom  oraz pozostałym pracownikom szkoły za 9-letnią, a w niektórych przypadkach nawet 10-letnią naukę. Młodzież pożegnała się ze szkołą wzruszającymi przemówieniami i inspirującą do głębszej refleksji muzyczną częścią artystyczną.

 

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Kliknij aby przejść do galerii zdjęć.

Udostępnij ten artykuł...

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Chludniach  Rights Reserved.