facebook
^W górę

 • 1 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 2 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 3 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 4 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 5 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.

Szkoła Podstawowa w Chludniach

Oficjalny serwis

  
  
  

Festyn Rodzinny

27 maja 2019 r. na terenie Szkoły Podstawowej w Chludniach odbył się Festyn „Moja Rodzina”, w którym uczestniczyli uczniowie naszej szkoły i ich rodziny. Festyn był zorganizowany w celu wspólnego uczczenia: Dnia Matki, Dnia Ojca i Dnia Dziecka. W tym dniu na rodziców i ich pociechy czekały liczne atrakcje. Na początku Pani dyrektor Barbara Staniszewska dokonała Uroczystego otwarcia pikniku rodzinnego i powitała wszystkich przybyłych rodziców, uczniów ich rodzeństwo, babcie, dziadków a także gości. W tym ważnym dla naszej społeczności dniu zaszczycili nas swoją obecnością: Pan Józef Dymerski – wójt Gminy Mały Płock, Radni Gminy Mały Płock – pan Władysław Supiński i Marek Sendrowski oraz strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej Chludnie – Włodki – pan Leszek Chludziński i pan Bogdan Prusinowski. Zabawy rozpoczęły się od programów artystycznych przygotowanych przez uczniów pod czujnym okiem nauczycieli. Później były życzenia i drobne upominki dla mam i tatusiów a także dla dzieci. Wręczono także nagrody w konkursie poetyckim i plastycznym „Moja rodzina”, a także sportowym – Turniej w tenisa stołowego w kategorii dziewcząt i chłopców. Po wspólnym odtańczeniu tańca integracyjnego wszyscy ruszyli do licznych zabaw, konkursów i atrakcji, które czekały na przybyłych uczestników. A było, w czym wybierać. Na chętnych czekały:

- kącik animacji dla dzieci

- kącik malowania twarzy i tatuaży

- kącik balonów modelinowych

- kącik baniek mydlanych

- kącik strzelania do celu              

Zjeżdżalnie, basen z rowerkami wodnymi, rodzinne konkursy zręcznościowe i integracyjne prowadzone pod czujnym okiem animatorów z grupy „EMPI”.

Gdyby podczas licznych zabaw ktoś odczuł pragnienie i głód to czekała na niego kawiarenka pełna pysznych domowych ciast przygotowanych przez mamy naszych uczniów. Część mam przygotowała także kartacze, domowy chleb i smalec. Każdy znalazł dla siebie coś smacznego.

Na festynie była także grupa ratownicza „Nadzieja”, której członkowie dokonywali pomiaru ciśnienia i poziomu cukru we krwi. Dla osób zainteresowanych udzielali wyjaśnień i robili krótkie przeszkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej a także uczyli opatrywania ran.

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Łomży wystawiła stoisko promujące ochotnicze formy służby wojskowej. Osobom zainteresowanym służbą wojskową udzielano informacji w zakresie szkolnictwa wojskowego, procedur ochotniczego wstąpienia do służby wojskowej. Przekazano również informatory i okolicznościowe materiały promocyjne. Zakończeniem tego miłego dnia był występ grupy cyrkowej „SZOK”.

Kliknij aby przejść do galerii zdjęć.

Udostępnij ten artykuł...

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Chludniach  Rights Reserved.