facebook
^W górę

 • 1 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 2 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 3 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 4 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 5 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.

Szkoła Podstawowa w Chludniach

Oficjalny serwis

  
  
  

Wycieczka do Warszawy (ZOO, Stadion Narodowy i starówka)

25 kwietnia czekała na nas przygoda. Już kilka minut po godzinie szóstej rano na przystanek autobusowy w Chludniach przyjechał piękny, złoty autokar którym wyruszyliśmy w podróż do Warszawy. Około godziny dziewiątej dotarliśmy do pierwszego z celów naszej podróży – Zoo. Podczas trwającego prawie trzy godziny spaceru podziwialiśmy przeróżne zwierzęta. Wszystkim dobrze znane żyrafy, słonie czy lwy ale także bardziej egzotyczne jak oryksy, koby czy jaki.  Podziwialiśmy piękne, wielobarwne ryby i różnorodne ptaki. Pogoda nam sprzyjała, było ciepło i słonecznie. Kolejnym punktem naszej wycieczki był Stadion Narodowy, którego biało-czerwoną fasadę widzieliśmy już z daleka. Na stadionie podziwialiśmy trybuny i płytę boiska. Zwiedzaliśmy także miejsca na co dzień niedostępne dla kibiców. Byliśmy w szatni zawodników i mogliśmy zobaczyć gdzie przygotowują się do meczu i regenerują po jego zakończeniu. Mogliśmy zasiąść na „ławce rezerwowych”. Stadion zrobił na nas niesamowite wrażenie. Po emocjach sportowych pojechaliśmy na warszawską starówkę. Tam podziwialiśmy piękne kamienice, pomniki i miejsca pamięci. Zachwycaliśmy się urokiem tych miejsc i słuchaliśmy jak pani przewodniczka opowiadała o zniszczeniach naszej stolicy w czasie II wojny światowej. To była męcząca ale bardzo pouczająca wycieczka. Zobaczyliśmy wiele ciekawych i interesujących miejsc, wzbogaciliśmy naszą wiedzę. Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wróciliśmy po godzinie dziewiętnastej  do Chludni. Wrażenia będziemy wspominać i opowiadać jeszcze bardzo długo.

Kliknij aby przejść do galerii zdjęć.

Udostępnij ten artykuł...

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Chludniach  Rights Reserved.