facebook
^W górę

 • 1 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 2 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 3 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 4 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 5 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.

Szkoła Podstawowa w Chludniach

Oficjalny serwis

  
  
  

Dobry zawód- fajne życie

Dnia 5 marca 2019 r. uczniowie klasy VIII uczestniczyli w targach edukacyjno-zawodowych zorganizowanych w Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich w Łomży. Ponad 2000 uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych wzięło udział w tym przedsięwzięciu. Na stoiskach szkoły średnie, przedsiębiorcy i doradcy zawodowi przez cały dzień zachęcali, prezentowali i pomagali uczniom w podjęciu życiowych decyzji. Uczniowie mogli zdobyć ulotki, ale też porozmawiać z konkretnymi ludźmi: nauczycielami czy uczniami – i z pierwszej ręki dowiedzieć się, na czym polega nauka. Na własne oczy można też było zobaczyć, co w danych szkołach się robi, z czego dana szkoła słynie. Były roboty, sprzęt komputerowy, niezwykła aparatura, pokazy sztuk walki, taneczne, mundurowe... Cały czas się coś działo...

Celem tego spotkania była prezentacja oferty edukacyjnej szkół kształcenia zawodowego,  zachęcenie uczniów do skorzystania z oferty kształcenia zawodowego oraz ukazanie korzyści nauki w konkretnym zawodzie w kontekście przyszłego zatrudnienia.

Kliknij aby przejść do galerii zdjęć.

Udostępnij ten artykuł...

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Chludniach  Rights Reserved.