facebook
^W górę

 • 1 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 2 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 3 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 4 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 5 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.

Szkoła Podstawowa w Chludniach

Oficjalny serwis

  
  
  

Wycieczka do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie w ramach projektu pt. "Szansa na sukces"

 

Dzięki współpracy z Fundacją "Kraina Mlekiem Płynąca" w partnerstwie z Gminą Mały Płock, nasza szkoła realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Szansa na sukcesdziałanie 9.1 Rewitalizacja społeczna i kształtowanie kapitału społecznego. Jednym z działań tego projektu była wycieczka do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, w której uczestniczyło 34 uczniów klas V-VIII. Po ponad trzech godzinach jazdy dotarliśmy na miejsce. Przygodę zaczęliśmy grupowo w strefie eksperymentowania. Biorąc czynny udział w eksperymentach, dowiedzieliśmy się ciekawych informacji o powietrzu. Następnie uczniowie mieli wyznaczony czas na samodzielne zwiedzenie wystaw i przetestowanie eksponatów. Kolejnym punktem była wizyta w planetarium. Podczas około 50 minutowego seansu zostaliśmy zabrani w podróż w kosmos. W ciszy i spokoju mogliśmy usiąść i posłuchać o gwiazdach i planetach. Pośród  20 milionów gwiazd dryfowaliśmy w przestworzach i obserwowaliśmy galaktykę z kabiny statku kosmicznego. Po seansie udaliśmy się na obiad. Teraz zostało już tylko kupić kilka pamiątek i ruszyć w drogę powrotną. Trochę zmęczeni, jednak pełni pozytywnych emocji około godz. 19 wróciliśmy do domów.

Dziękujemy za umożliwienie wyjazdu Fundacji "Kraina Mlekiem Płynąca" i Gminie Mały Płock.

To była niesamowita lekcja samodzielnego eksperymentowania.

Kliknij aby przejść do galerii zdjęć.

Udostępnij ten artykuł...

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Chludniach  Rights Reserved.