facebook
^W górę

 • 1 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 2 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 3 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 4 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.
 • 5 Witamy wszystkich odwiedzających...
  Chludnie – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Mały Płock. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego.

Szkoła Podstawowa w Chludniach

Oficjalny serwis

  
  
  

Rozpoczęcie roku szkolnego 2011

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 20111 września o godzinie 9 w Szkole Podstawowej w Chludniach zabrzmiał pierwszy dzwonek w roku szkolnym 2011/2012. Szkoła znów wypełniła się gwarem i śmiechem dzieci. Na uroczystość przybyli nie tylko nauczyciele, uczniowie oraz ich rodzice, ale także zaproszeni goście: wójt gminy Mały Płock - p. Józef Dymerski, komendant Powiatowej Policji w Kolnie – inspektor dr Marian Krysiak, starszy aspirant – Joanna Makarewicz, aspirant – Adam Żyliński.

Pani dyrektor – Barbara Staniszewska powitała zebranych i życzyła uczniom i nauczycielom sukcesów w nowym roku szkolnym, a rodzicom zadowolenia z postępów edukacyjnych swoich pociech.

Wójt gminy w swoim przemówieniu życzył zarówno uczniom jak i nauczycielom owocnej pracy w nowym roku szkolnym.

 

Atrakcją zwłaszcza dla najmłodszych było spotkanie z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Kolnie. Pan komendant- inspektor dr Marian Krysiak mówił dzieciom o zasadach bezpiecznego zachowania w szkole i w domu, uczulał też rodziców by zwracali uwagę na bezpieczeństwo swoich pociech. Pani Joanna Makarewicz odczytała list komendanta Wojewódzkiej Policji w Białymstoku skierowany do dzieci i  rodziców. Przedszkolacy na pamiątkę spotkania z policjantami otrzymali znaczki odblaskowe. Uczniowie klasy pierwszej przeszli szybki kurs obrony przed atakiem psa. Nauczyli się jak przyjąć bezpieczną pozycję, otrzymali kolorowanki  zawierające rady i przestrogi dotyczące bezpieczeństwa.

Po zakończonej uroczystości uczniowie klasy I zostali zaproszeni przez pana komendanta do obejrzenia radiowozu policyjnego. Dzieci były zachwycone tym co zobaczyły, a pan komendant  wyraził nadzieję, że szeregi policji  zostaną zasilone przez młodych adeptów ze Szkoły Podstawowej w Chludniach.

{phocagallery view=category|categoryid=23|limitstart=0|limitcount=0|type=1}

Udostępnij ten artykuł...

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Menu witryny

Zbieramy nakrętki dla Juleczki

Ostatnio dodane

Użytkowników:
1
Artykułów:
624
Odsłon artykułów:
2889663
Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Chludniach  Rights Reserved.