Aktualnie gościmy

Twoje IP: 54.163.209.109
 ,
Dzisiaj jest: Gru 12, 2017

An error occured during parsing XML data. Please try again.

Wczoraj: Damazego Waldemara
Dziś: Dagmary Aleksandry
Jutro: Lucji Otylii
Życzymy wszystkiego dobrego!!!

Barbara Staniszewska - dyrektor szkoły

tel. 86 279 10 23

www: http://szkola-chludnie.pl

Migawki

28 listopada po południu odbyła się w naszej szkole zabawa andrzejkowa. Każda klasa zadbała o wystrój swojej sali  i o przygotowanie poczęstunku. Samorząd Uczniowski zajął się zorganizowaniem stolika wróżb. Wszyscy świetnie się bawili. Były tańce do upadłego, był czas na odpoczynek przy słodkości ach i czas na wywróżenie sobie przyszłości.  Każdy mógł znaleźć ulubioną rozrywkę i spędzić czas tak jak lubi. Nikomu nie nudziło się i nie dłużyło.