Szukaj

Użytkowników : 9062
Artykułów : 126

Zdjęcia

Aktualnie gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś6
mod_vvisit_counterWczoraj24
mod_vvisit_counterW tygodniu118
mod_vvisit_counterW miesiącu371
mod_vvisit_counterWszystkie dni253316

Twoje IP: 54.224.99.70
 , 
Dzisiaj jest: Kwi 21, 2018

Pogoda

An error occured during parsing XML data. Please try again.

Imieniny

Wczoraj: Czeslawa Agnieszki
Dziś: Bartosza Feliksa
Jutro: Kai Lukasza
Życzymy wszystkiego dobrego!!!

Dyrekcja

Barbara Staniszewska - dyrektor szkoły

tel. 86 279 10 23

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

www: http://szkola-chludnie.pl

Migawki

17 grudnia odbyła się w naszej szkole ważna uroczystość. Uczniowie klas IV-VI pod opieką pań Anny Pańkowskiej i Renaty Sałek przygotowali i przedstawili jasełka pt. „Tak! On jest Królem!”. O dekoracje i scenografię zadbały panie Wanda Gulanowska i Agnieszka Kozieł. Młodzi aktorzy zaprezentowali  biblijną opowieść o narodzinach Jezusa Chrystusa przeplataną pięknymi i melodyjnymi pastorałkami. Na scenie pojawił się Józef z Maryją, byli trzej królowie, pasterze i zwierzęta. Nie mogło także zabraknąć diabła i całego zastępu aniołów. Grę aktorów podziwiali licznie przybyli rodzice i zaproszeni goście, wśród których byli Wójt Gminy Mały Płock- Józef Dymerski, sekretarz Gminy Mały Płock – Beata Muniak, radni Powiatu Kolneńskiego – p. Jan Lutrzykowski i Zdzisław Połoński, Radny Gminy Mały Płock – p. Władysław Supiński i przedstawiciel firmy ubezpieczeniowej – p. Czesław Filipkowski.

Więcej …