Aktualnie gościmy

Twoje IP: 54.91.243.175
 ,
Dzisiaj jest: Wrz 30, 2016

An error occured during parsing XML data. Please try again.

Wczoraj: Michala Michaliny
Dziś: Wery
Jutro: Danuty Remigiusza
Życzymy wszystkiego dobrego!!!

Barbara Staniszewska - dyrektor szkoły

tel. 86 279 10 23

www: http://szkola-chludnie.pl

Migawki

Choinka Szkolna  jest uroczystością, która wpisała się na stałe w kalendarz imprez organizowanych w szkołach w całej Polsce. Tak też jest i w naszej szkole. Zabawa choinkowa odbywa się corocznie w ostatnim tygodniu przed feriami zimowymi. Jest  ona jednym z najbardziej oczekiwanych i przyjemnych wydarzeń dla uczniów i społeczności lokalnej. W tym roku choinka odbyła się 23 stycznia w godzinach: 16:00 – 20:00. Na przybyłych uczniów czekał zespół „Bosman”, który umilał zabawę wyśpiewując najciekawsze i najbardziej znane przeboje ostatnich miesięcy. W klasach czekały na dzieciaki różne smakołyki o których przygotowanie zadbali rodzice. Najbardziej oczekiwanym momentem, zwłaszcza przez młodszych dzieci naszej szkoły, było oczywiście przybycie Świętego Mikołaja z workiem pełnym prezentów.