Aktualnie gościmy

Twoje IP: 54.161.88.189
 ,
Dzisiaj jest: Lip 25, 2016

An error occured during parsing XML data. Please try again.

Wczoraj: Kingi Krystyny
Dziś: Walentyny Krzysztofa
Jutro: Anny Miroslawy
Życzymy wszystkiego dobrego!!!

Barbara Staniszewska - dyrektor szkoły

tel. 86 279 10 23

www: http://szkola-chludnie.pl

Migawki

17 grudnia odbyła się w naszej szkole ważna uroczystość. Uczniowie klas IV-VI pod opieką pań Anny Pańkowskiej i Renaty Sałek przygotowali i przedstawili jasełka pt. „Tak! On jest Królem!”. O dekoracje i scenografię zadbały panie Wanda Gulanowska i Agnieszka Kozieł. Młodzi aktorzy zaprezentowali  biblijną opowieść o narodzinach Jezusa Chrystusa przeplataną pięknymi i melodyjnymi pastorałkami. Na scenie pojawił się Józef z Maryją, byli trzej królowie, pasterze i zwierzęta. Nie mogło także zabraknąć diabła i całego zastępu aniołów. Grę aktorów podziwiali licznie przybyli rodzice i zaproszeni goście, wśród których byli Wójt Gminy Mały Płock- Józef Dymerski, sekretarz Gminy Mały Płock – Beata Muniak, radni Powiatu Kolneńskiego – p. Jan Lutrzykowski i Zdzisław Połoński, Radny Gminy Mały Płock – p. Władysław Supiński i przedstawiciel firmy ubezpieczeniowej – p. Czesław Filipkowski.