Aktualnie gościmy

Twoje IP: 54.81.178.153
 ,
Dzisiaj jest: Paź 18, 2017

An error occured during parsing XML data. Please try again.

Wczoraj: Malgorzaty Wiktora
Dziś: Juliusza Lukasza
Jutro: Pelagii Piotra
Życzymy wszystkiego dobrego!!!

Barbara Staniszewska - dyrektor szkoły

tel. 86 279 10 23

www: http://szkola-chludnie.pl

Migawki

28 listopada po południu odbyła się w naszej szkole zabawa andrzejkowa. Każda klasa zadbała o wystrój swojej sali  i o przygotowanie poczęstunku. Samorząd Uczniowski zajął się zorganizowaniem stolika wróżb. Wszyscy świetnie się bawili. Były tańce do upadłego, był czas na odpoczynek przy słodkości ach i czas na wywróżenie sobie przyszłości.  Każdy mógł znaleźć ulubioną rozrywkę i spędzić czas tak jak lubi. Nikomu nie nudziło się i nie dłużyło.