Aktualnie gościmy

Twoje IP: 54.156.92.46
 ,
Dzisiaj jest: Sie 18, 2017

An error occured during parsing XML data. Please try again.

Wczoraj: Anity Elizy
Dziś: Ilony Klary
Jutro: Jana Boleslawa
Życzymy wszystkiego dobrego!!!

Barbara Staniszewska - dyrektor szkoły

tel. 86 279 10 23

www: http://szkola-chludnie.pl

Migawki

Czas oczekiwania na Boże Narodzenie należy do najpiękniejszych  w roku.  W naszej szkole te przygotowania ruszają „pełną parą” już w pierwszych dniach grudnia. Uczniowie dekorują szkolne korytarze i ubierają choinki. Nauczyciele przygotowują „świąteczne” gazetki. Najważniejszym elementem tych przygotowań, który wprowadza wszystkich w świąteczny klimat, jest wystawienie jasełek. Tegoroczne przedstawienie mogło oglądać i podziwiać wiele osób. Oprócz przedstawienia w szkole, które miało miejsce  17 grudnia, nasi uczniowie zaprezentowali się również szerszej publiczności. Na zaproszenie proboszcza, księdza Jana Pieńkosza, nasi aktorzy wystąpili 19 stycznia w kościele pod wezwaniem Znalezienia Krzyża Świętego w Małym Płocku.