Aktualnie gościmy

Twoje IP: 54.92.180.196
 ,
Dzisiaj jest: Lip 23, 2016

An error occured during parsing XML data. Please try again.

Wczoraj: Marii Magdaleny
Dziś: Bogny Apolinarego
Jutro: Kingi Krystyny
Życzymy wszystkiego dobrego!!!

Barbara Staniszewska - dyrektor szkoły

tel. 86 279 10 23

www: http://szkola-chludnie.pl

Migawki

Mimo, że w tym roku styczeń  jest wyjątkowo mroźny to uczniowie naszej szkoły nie narzekają, bo wiedzą, że są w styczniu takie dwa dni kiedy każdemu robi się cieplej na sercu. Jest to Dzień Babci i Dzień Dziadka. W naszej szkole zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest wieloletnią tradycją. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci ale przede wszystkim dla dziadków. Jest  to dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.